KÜÜNALDE VALMISTAMISE TÖÖTUBA 08.12.2023 KELL 17.00

68,00 99,00 

Jõulud on lähenemas ja kingituste valmistamise aeg käes. Kõige parem kingitus on ikka ise tehtud kingitus. Meie küünalde valmistamise töötoas valmivad 2 väga erilist küünalt. Üks sojavahast lõhnaküünal, mille valame ise kohapeal. Lõhna saab välja valida kolme erineva aroomi vahelt. Teist küünalt, ilma lõhnata ja kaunistame sojavaha vahuga. Õpime sojavaha vahustama ja pritskotiga küünalt kaunistama. Laual on ka erinev valik vahast kujukesi (liblikad, lilled jne), mida saab vahustatud vaha peale kaunistuseks lisada.

Mida õpime: vajaliku tooraine kasutamine ja varumine, vajalikud töövõtted ja tööriistad, kuidas sulatada vaha ja kuidas kaunistada küünlaid, nii et need oleksid ilusad ja erilised. Õpime ka naturaalsest vahast küünalde põletamise reegleid.

Kohapeal valmistame kaks küünalt. Töötoa kestvus 2-2,5 tundi.

 

Töötoa maksumus ühele inimesele 68€, kahele inimesele 99€. Tule veeda üks eriline õhtupoolik jõulumeeleolus ja rikasta see aasta kingipakke ise tehtud küünaldega. 🎅

 

Töötuba viib läbi Krissika Anier, kes on küünalde valmistamisega tegelenud juba 5 aastat. Nüüd ongi õige aeg jagada tarkusi ja nippe, mis selle ajaga kogunenud on. Juba valmis küünalde valikuga saab tutvuda http://www.carumaagia.ee , kohtume juba 8. detsember Seikluskohvikus!

Töötuba saab tellida seltskondadele kuni 15 inimest. Kui soovite töötuba tellida endale kontorisse võib inimesi olla ka rohkem. Küsi pakkumist seikluskohvik.koolitus@gmail.com või helista 5042758

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi
Kategooria: Tootekood: -

Lisainfo

Pakett

osaleme kahekesi, osalen üksi

Toimumise aeg

Detsember