Biskviittort ja suhkrumassist kuju tordile 15.10.2023 kell 10.00

159,00 

Koolitusel valmistab iga osaleja enda tordi ja suhkrumassist kuju, mille hiljem koju kaasa võtab. Koolituse käigus õpime valmistama erineva tekstuuriga tordi sisu, kasutama sobivaid töövahendeid. Samuti õpime kaasaegsete töövõtetega biskviittorti korrektselt kokku panema, siluma siledaks ning voolima suhkrumassist kuju.

Koolitusel valmistame:

  • biskviiti;
  • kreemi;
  • kirsi juustukooki;
  • kirsitäidist;
  • valge šokolaadi ganache’i;
  • suhkrumassist kuju

Lisaks räägime sellest, kuidas ja kus saab kasutada biskviittordi komponente, kuidas muuta need gluteeni- ja laktoosivabaks, arutame läbi peamised vead, mis võivad töö käigus tekkida.

Koolituse tulemusena oskab õppija korrektselt ja kaasaegselt torti kokku panna, viimistleda ja suhkrumassist kuju voolida.

Koolitus sobib algajale ja edasijõudnule.

Koolitust viib läbi Angelina Sorgina, Tordilabori asutaja ja õppekavade autor. Tänaseks on ta koolitanud üle 150 inimese veebipõhiselt ning olnud ka praktikajuhendaja Tallinnna Teeninduskooli õpilastel. Kui rääkida veel numbritest, siis Angelina töötas pea 4 aastat kondiitrina Tallinna kohvikutes ning enne seda õppis ja katsetas eda koduköögis 6 aastat. Selle ajaga valmistas ta üle 15000 tordi. Peale torte kuulub Angelina süda ka täistaimsele köögile. Tema retsepte võib leida ajakirjas Vegan ja väikesest blogist Instagramis.

Koolitus kestab ca 8 tundi.

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi
Kategooria: Tootekood: -

Kirjeldus

Koolituse hind 159 eurot

Lisainfo

Toimumise aeg

Oktoober