(VÄLJA MÜÜDUD) JÕULUERI! MAALIME KOOS! 8.12.2022 KELL 17.30

MAALIME KOOS KAILI AAVIKU JUHENDAMISEL 8.12.2022 KELL 17.30 Tallinna Seikluskohvikus

Maalimine on kunst mis jääb mälestuseks ja mis on väga tore personaalne kingitus eriti veel lähenevateks jõuludeks kellelegi kallile inimesele. 

Maalimisoskus ei ole oluline, sest Kaili paneb maalima kõik oma hea juhendamise oskusega ja pildid tulevad imelised. Vali välja idee ja tule kohale. Asja juurde käib ka väike mull ja suupiste, et ikka meel rõõmsam oleks ja pintsel paremini käes püsiks.

Seega on hea võimalus harjutada oma käelisi oskusi juhendaja käe all ja lahkuda kaenlas imeline teos, kus pildi allkirjaks on sinu enda nimi.

Meie juhendajaks on Kaili Aavik, kes on elukutselt tätoveerija ja hobikorras maalikunstnik. Maalide näitused on olnud 2021 aastal MoMu Mootorispordi muuseumis ja 2022 praegusel hetkel Laitse Rallypargi Automajas. „Armastan klassikalisi autosid, sellepärast ka maalin neid väga palju nii oma lõbuks kui ka tellimustööna. Samuti meeldib mulle maalida loomade ja laste portreesid“.

1994-1998 Tallinna Noorte Kunstikool
1997-2001 Tallinna Kunstigümnaasium restaureerimise eriala
2001-2003 Tallinna Sidekool trükiste kujundaja eriala
2007 Tallinna Õpetajate Maja sisekujunduse koolitus

Ürituse orienteeruv kestvus 3 h.

Oled väga oodatud ja registreeri ennast ära, sest kohtade arv on piiratud.

Hind 59 eurot

Hind kahele 89 eurot

REGISTREERI!

Antud koolitus saab tellida ka erakoolitusena sünnipäevadele, kingituseks, töökaaslastega motivatsiooni peoks, tüdrukute õhtuks jne. Lõbus ja mõnus ajaveetmine, saad rohkelt teadmisi ja samas uusi oskusi.

Broneeri oma üritus aasta lõpuks juba aegsasti ära.

Rohkem infot: seikluskohvik.koolitus@gmail.com või 5042758

0 Shares

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga