Ruumide rent ja ürituste korraldamine

Meie ruume on võimalik rentida erinevate ürituste läbiviimiseks näiteks sünnipäevad, koosolekud, ühiskokkamised, koolitused, degustatsioonid.

Esmaspäevast neljapäevani  30 eur/h

Reedest pühapäevani          40 eur/h

Lisaks pakume erinevateks üritusteks ideid ja teostusi.

Näiteks soovid oma sünnipäeva korraldada selliselt, et ühiselt koos külalistega valmistatakse lauale toidud, saab ühendada vaba aja ja õppimise.

Või kui soovid tellida veinikoolitust koos näksidega…

Või isegi väike maalimise võimlus koos väikse veinidegustatsiooniga…

Anna teada ja broneerime aja sinu ürituse tarbeks!

Saada oma soov seikluskohvik.koolitus@gmail.com või helista 5042758

                                                

Maali koos sõpradega

Pakume sulle mõnusat vaba aja veetmist koos sõpradega või töökaaslastega. Õpi, puhka ja naudi samal ajal. Meie Seikluskohvikus saab Aire Aksiimiga koos maalimist õppida, veeta vaba aega, suhelda oma kaaslastega, nautida suupisteid ja värskendavaid jooke ning mis kõige olulisem- saad endale ka maali kaasa!

PAKETT 1 “Laste sünnipäev” 10-le sisaldab (viineripirukaid, kartulisalatit, tikuvõikusid, puuvilju, juustuküpsiseid, singi-juustu kringlit, šokolaadikringlit, OREO torti (koos sünnipäevalise nimega), morssi ja sidrunivett. Maalimistundi koos meeldejääva pildiga. Paketi HIND 490 eur. Kestvus 3 h.

PAKETT 2 “Maal ja Vein” Täiskasvanud seltskonnale 10-le sisaldab (suupisteid, puuvilju, veini, torti/kringlit). Paketis erinevad suupisted, puuviljad, 2 pokaali veini osaleja kohta ja 1 kg tort nt. Brita või 1,3 kringel nt õuna soolakaramelli valge šokolaadiga, kohv/tee. Paketi HIND 490 eur. Kestvus 3h.

Küsi lisa seikluskohvik.koolitus@gmail.com või helista 5042758

0 Shares