Seikluskohvik

Oleme Sinu jaoks, kui oled otsimas uusi oskusi iseendale või  kondiitrile/pagarile.

Tahad kogemust ja juhendamist. Olla kursis uute ideede, suundade ja tehnikatega magusamaailmas.

Meie eesmärgiks on pakkuda ka täiendkoolitusi pagaritele ja kondiitritele.

Meie poolt pakutavate koolituste ja õpitubade hulgast leiad alati midagi meelepärast. Otsid sa siis lihtsalt mõnusat ajaveetmise võimalust heas seltskonnas või oled huvitatud oma erialaste oskuste täiendamisest.

Meie õppeklass asub Tallinnas Kunderi tn 28.

Helista ja uuri lisaks+372 5042758 või kirjuta seikluskohvik.koolitus@gmail.com

Täiendkoolituste kvaliteedi tagamine

Kool, mis lähtub täienduskoolituse kvaliteedi tagamisel täiskasvanute koolituse seadusest, täiskasvanute täienduskoolituse kvaliteeditagamise juhendmaterjalist täienduskoolitusasutustele, juhendmaterjalist täienduskoolituse õppekava koostamiseks,   ettevõtte ärieetikast ja õppekorralduse alustest.

Õpilastele võimaldatakse õppematerjal paberkandjal.

Õppekeskkonna kvaliteedi tagamine toimub kaasaegselt sisustatud õppeklassides kõiki vajalikke nõudeid järgides. Meie klassides on olemas kõik kaasaegsed seadmed ja töövahendid.

Koolitajate kvaliteedi tagamise tingimused ja kord

Meie koolitajad omavad pikka kogemust õpetatavas valdkonnas ja tegelevad aktiivselt enese täiendamisega. Koolitajad omavad täiskasvanute koolitaja kutset.

Analüüsime pidevalt õpilaste tagasiside põhjal koolitustulemusi. Vajadusel  viime läbi muudatusi koolituse sisus või korralduslikus pooles.

Täiendkoolituse tagasiside kogumise kord

Saadame õpilastele pärast koolitust elektroonilise  tagasisideankeedi, kus palume osaleja arvamust antud koolituse kohta(kas koolituse sisu vastas õpilase ootustele, kas koolitaja oli piisavalt pädev antud teemat edasi andma, kas koolituse korralduslik pool oli rahuldav.

Lisaks on võimalus osalejal teha erinevaid parandusettepanekuid, et kooli tööd muuta paremaks ja sujuvamaks.

0 Shares