Sefiirist lilled tassikoogil 19.02.2022 kell 10.00

Sefiirtort on lihtne ja klassikaline aga kindlasti ei tähenda see seda, et see ei võiks olla iga peolaua pilgupüüdja.

            

Töötoas valmistame sefiiri ja õpime tegema sellest erinevaid lilli. Koolituse käigus valmivad roosid, tulbid, nartsissid, tulikad, hortensiad. Kaunistame tassikoogid lilledega. Iga osaleja saab neljase karbi tassikookidega kaasa. Koolitus kestab 3-4 tundi.

Koolituse hind 70 eur. Koolituse eest tasu ei tagastata, välja arvatud juhul, kui koolitus jääb ära koolitajast tingitud põhjustel!

REGISTREERU SIIN!!!

Juhendajaks Olga Sturm Valgamaalt Tsirguliinast.
Olga endast :
Olen Olga Sturm, olen inglise keele filoloog ja õpetaja, samuti restorani koka haridusega, kokaks õppisin Soomes , kuid viimased neli aastat olen pühendanud küpsetamisele, viimasel ajal on minu kireks saanud sefiir 😊 mida jagan hea meelega ka teistega.
Olga töödega saab tutvuda fb lehel: Sweet Piece of Cake

Õppekava

 1. Õppekava nimetus- Sefiirist lilled
 2. Õppekava rühm- Toiduainete töötlemine
 3. Õpiväljund- Õpilane õpib korrektselt valmistama sefiiri ja sefiirist lilli
 4. Sihtgrupp ja õpingute alustamise tingimused- Õpingute alustamise tingimused puuduvad. Sihtgrupp- skulptuurmaalimist õppida soovivad isikud.
 5. Õppe kogumaht- 5 akadeemilist tundi, sh 1 ak/h auditoorne, 4 ak/h praktika
 6. Eesmärk- Õpilane on aru saanud sefiiri valmistamise teooriast ning oskab rakendada teoreetilisi teadmisi praktikas- valmistades sefiiri ja sefiirist lilli
 7. Õppe sisu- Koolitus algab teoreetilise loenguga, millele järgneb praktika.

Iga õpilane teeb erinevaid sefiirist lilli

Õppetöö lõpus toimub  valminud sefiiri lillede esitlus, mille käigus analüüsitakse tehtud tööd ja arutletakse veel kord läbi olulisemad teoreetilised aspektid.

Koolitusel käsitletavad teemad:

 • kuidas valmistada sefiiri
 • kuidas sefiirist erinevaid lilli pritsida
 1. Õppekeskkonna kirjeldus- Õpe toimub modernses õppeköögis, mis on täielikult varustatud vajaliku tehnikaga. Osalejatele on tagatud töövahendid, põlled ja tooraine.
 2. Õppematerjalide loend- Koolitaja poolt koostatud materjalid.
 3. Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid- Koolituse lõpetamise eelduseks on osalemine õppetöös 100%. Koolituse jooksul hinnatakse tööprotsessi teostamist-õigete töövahendite ja -võtete kasutamist.

Osalejatele, kes on osalenud õppetöös nõutud mahus, kasutavad õigeid töövõtteid ning katavad, kaunistavad iseseisvalt(eelnevalt õpitut kasutades) korrustordi väljastatakse tunnistus.

Osalejatele, kes ei saavutanud õpitulemusi, kuid võtsid osa õppetööst, väljastatakse tõend.

 1. Koolituse läbiviimiseks vajaliku kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse kirjeldus- Praktilise õpetamise kogemus vähemalt 50 akadeemilist tundi.

Info edith@seikluskohvik.ee või 5241247

Kohtumiseni Seikluskohvikus!

0 Shares