Koolitused Tartus

Makroonid on ühed maailma tuntuimad küpsetised, paeludes sööjaid üle maailma oma krõbeda magusa mandlibesee kooriku sisse peidetud suus sulavate täidistega. Kuulsad on makroonid ka oma keerulise valmistamisprotsessi poolest. Ent õigete töövõtete omandamisel on makroonide valmistamine kodus imelihtne. Koolitusel osalenud omandavadki õiged töövõtted, tutvuvad samm-sammult makroonide valmistamisegaja oskavad seejärel kodus valmistada erinevate põnevate täidistega makroone.

65,00 eur

Info ja registreeriminine

Juba neljandat hooaega võtame ette ühepäevase desserdikoolituse, mille jooksul saavad kõik osalejad omal käel praktiseeride prantsuse kondiitrikunsti. Kavas on nagu ikka nii uusi põnevaid mitmekihilisi minidesserte kui ka vanu maailmakuulsaid klassikuid.

135,00 eur

Info ja registreeriminine

Pelmeenide tegemine on imelihtne. Selleks on vaja mõnda näpunäidet, head retsepti ja natuke harjutamist. Seda kõike saad sa pelmeenide koolitusel!

55,00 eur

Info ja registreeriminine

Soovid süüa selliseid küpsiseid, mis on võiga ja kvaliteetse toorainega tehtud? Uuel koolitusel saad õppida klassikaliste tehnoloogiate põhjal erinevate, nii soolaste kui ka magusate küpsiste valmistamist.

65,00 eur

Info ja registreeriminine

Soovid valmistada mahlaseid burgereid? Tahad teada täpselt, millest see koosneb? Grillburgerite koolitus on just sinu jaoks!

65,00 eur

Info ja registreeriminine

Õpime valmistama sushit!

59,00 eur

Info ja registreeriminine

Koolitusel õpime nii sushi valmistamist kui ka salatite tegemist.

79,00 eur

Info ja registreeriminine

Sinu lemmikretseptid on kuskil vihikus käsikirjas või väljaprindituna kaustade vahel? Sa ei tea alati kui täpne on sinu toodete väljatulek ja müüd oma kliendile hoopis suurema kaaluga või kõikuva kaaluga tooteid peaasi, et klient oleks rõõmus? Soovid oma dokumentides korda luua? Soovitan sulle seda koolitust, et sinu retseptid koliksid arvutisse koos korrektsete kalkulatsioonidega ja muu vajalikuga.

85,00 eur

Info ja registreerimine

11 Shares